ربات اینستاگرام برتر برای جذب فالوور در سال 2022

نه تنها از اینستاگرام به عنوان پلتتفرمی جهت بازاریابی استفاده میکنیم بلکه با این پلتفرم میتوان فعالیت رقبا را تحت نظر داشت و دید رقبا چگونه با مخاطبین خود تعامل و ارتباط دارند. زیرا این تنها مکان در اینستاگرام است که می توانید یک لینک قابل کلیک جایگذاری کنید، پس از آن عاقلانه استفاده کنید. به طوری که بیشترین کلیک را برای کمترین هزینه دریافت می کنید. بودجه روزانه آگهی های شما را به طور مداوم در تمام طول روز تنظیم می کند، به این معنی که الگوریتم به صورت خودکار سرعت هزینه های شما را در هر روز بر آورد می کند. این شرکت به احتمال زیاد از این گزینه استفاده می کند. پیج فیس بوک تان را به حساب اینستاگرام خود متصل کنید. این امر موجب میشود که لایکها و فالوورهای بیشتری جذب پیج شما شده و به صورت غیرمستقیم تعداد فالوورهایتان افزایش یابد. برای انجام این روش لازم است با ایجاد یک پیج در اینستاگرام و جذب تعدادی فالوور اقدام به فروش کالای خود و یا ارائه خدمات نمایید. سعی کنید از بهترین تبلیغات برای پیج خود استفاده کنید چون تبلیغات میتواند کمک بسیار زیادی در افزایش تعداد فالوور های شما بکند.

امروزه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی جذاب با صدها میلیون کاربر و امکانات فراوان است که در میان مردم جهان بسیار محبوبیت دارد. یک کپشن خوب و جذاب بنویسید. ۳- Daily Unique Reach: آگهی شما تا یک مرتبه در یک روز به مردم تحویل داده خواهد شد. باید ببینید رفتار روزانه کاربران شما چگونه است (برای مثلا کارمندان صبح تا عصر سر کار هستند) و ساعاتی را مدنظر بگیرید که وی بیشتر وقت آزاد و میزان استفاده از اینستاگرام را دارد. هرچه تعداد فالوورهای شما (به صورت ارگانیک) بیشتر شود، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت. وقتی ابزار مورد استفاده را انتخاب می کنید، هم اندازه شرکت و هم تعداد آگهی هایی که می خواهید در یک زمان اجرا شوند را در نظر خواهید گرفت. همچنین دسترسی به تعداد آگهی های شما را تخمین می زند. همچنین گزینه هایی برای تنظیم پارامترها وجود دارد به طوری که می توانید تنظیم کنید آگهی شما برای ساعات خاصی از روز یا برای روزهای خاصی در هفته انجام شود. از لحاظ اهدافی که ما انتخاب کردیم-” send people to your website” یا ” هدایت افراد به وب سایت” ، ما می خواهیم گروه خاصی از افراد را هدف قرار دهیم. کیفیت در انجام پروژه های طراحی ربات اینستاگرام از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد.

امیدواریم تا اینجای کار به خوبی با کاربرد این ربات افزایش ویو استوری اینستاگرام ها آشنا شده باشید. به طور خودکار آن را به الگوریتم فیس بوک منتقل می کند تا تبلیغات شما را ارائه دهد. برای هر نوع تبلیغی، پلت فرم تبلیغات فیس بوک توصیه می کند که بیشتر از ۲۰ درصد متن را نمی تواند شامل شود. اگر فقط از تبلیغات در اینستاگرام شروع می کنید، شانس شما این است که نمی دانید دقیقاً کدام مخاطب را پس از آن می خواهید. بنابراین استفاده از آن را به شما عزیزان پیشنهاد نمی کنیم. اینجا جایی است که خلاقیت شما روی کار می آید. جایی که تصمیم خواهید گرفت می خواهید تبلیغات شما چگونه ظاهر شود، البته این به هدف اصلی شما بستگی دارد. آیا تا به حال تبلیغات مشابهی را در فید های خبری خود در طول روز دیده اید؟ حداکثر ۵ تصویر یا ویدئو برای تماشاگر تا از طریق آن اسکرول کند، بدون اینکه هزینه اضافی داشته باشد. در نظر داشته باشید که حداقل هزینه روزانه بسته به عوامل مختلف در کمپین شما، معمولاً حدود ۱٫۰۰ دلار است. بودجه همیشگی آگهی شما را برای مدت زمان مشخصی اجرا می کند، به این معنی است که الگوریتم تبلیغاتی سرعت هزینه های شما را در طول تمام دوره زمانی برآورد می کند.

این تعیین می کند که چگونه تبلیغات شما تحویل داده می شود. برای تحویل تبلیغات بهینه سازی های خود را تنظیم کنید. واقعیت این است که اگر هدفتان داشتن پیجی قوی در اینستاگرام است، باید از همهی ابزارهای موجود برای افزایش فالوئر اینستاگرام تان کمک بگیرید. دوستان و بازدیدکنندگان عزیز همونطور که خودتون هم میدونید داشتن فالوور و لایک طبیعی خیلی بهتر از فالوور و لایک فیک یا تقلبیه ! ولی پیج هایی که فالوور میخرند وضعیت لایک پست هایشان خیلی کمتر از این مقدار هست. یکی از روشهای ساده و راحت برای شروع و گذر کردن از مراحل ابتدایی و سخت رشد، خرید فالوور است. این ممکن است به نظر کار ساده ای بیاید ( و واقعاً ساده است ) اما ایده خوبی است که نوعی نرخ تبدیل نامگذاری داشته باشید یا روند را در شرکت خود تنظیم کنید. گشت و گذار در اینترنت چیزی فراتر از نوشتن چند کلمه ی ساده در گوگل و پیدا کردن مطالب مورد نیاز است.